Pronájem rodinného domu se zahradou a terasou, Brno - Žabovřesky, ulice Blatného

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
120 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
C – vyhovující
Adresa

Blatného
Brno 616 00
Česko

Městská část
Brno-Žabovřesky
Okres
Brno-město
Cena
35000 Kč
za měsíc

Nabízíme k pronájmu moderní, zateplený rodinný dům cca 120 m2 se zahrádkou cca 41 m2, terasou cca 25 m2 a sklepem cca 20 m2 ve vyhledávané části města Brna a to konkrétně v Žabovřeskách, ulice Blatného. Výhodou jsou dvě parkovací místa přímo před domem - na vlastním pozemku. Součástí jsou i malé uzamykatelné sklady o výměře přibližně 20 m2.

V přízemí se nachází vstupní chodba s posezením a velkými zrcadlovými vestavěnými skříněmi; prostorná kuchyně o výměře cca 22 m2; koupelna se sprchou a vanou cca 6,3 m2; samostatné WC; dále pak obývací pokoj o výměře cca 20,3 m2 s výhledem do zahrádky; chodbička a schodiště.
V patře domu se nachází 3 pokoje o výměře cca 11,0 m2, 11,5 m2 a 16,7 m2 - tímto pokojem se vstupuje na terasu o výměře cca 25 m2. V patře je taktéž koupelna a chodbička s posezením.

Zařízení: 2 velké postele včetně matrací, prostorná skříň v pokoji, 2 velké vestavěné zrcadlové skříně na chodbě, kuchyňská linka do L, botník z masivu, osvětlení, žaluzie, bezpečnostní dveře i alarm s čidly v každé místnosti, voda v každé místnosti s výjimkou jediné, bezpečnostní fólie na všech oknech v přízemí, okna plastová, nové podlahy, nový plynový kotel BAXI s termohlavicemi Heimeier na radiátorech

Dům je vhodný pro rodinu a je k pronájmu dle domluvy.

K ceně nájmu se připočítává záloha na služby - cca 5.000, Kč / měsíc, dle reálné spotřeby.

*Skrze povolení je v přízemí možné zřídit provozovnu například kosmetiky - tak tomu bylo v předešlých letech - viz foto.

Žabovřesky patří mezi nejvíce lukrativní část města Brna, veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Máte zájem o bližší informace?

8258

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.