Pronájem rodinného domu, Jedovnice , okr. Blansko

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
274 m²
Zastavěná plocha
274 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Jedovnice 679 06
Česko

Okres
Blansko
Cena
6500 Kč
za měsíc

Pokud sháníte pro své zaměstnance pěkné ubytování s možností využití venkovního posezení, tak jste ho právě našly.
Nabízíme ubytování v rodinném domě v Jedovnicích, okr. Blansko. Jedná se o pronájem 1/2 rodinného domu se sdílenou zařízenou kuchyní s jídelním koutem.
Jedná se o 5 samostatných ložnic kapacita 10 až 15 osob pro zaměstnance firmy nebo i samostatně. K dispozici jsou dvě samostatné koupelny s toaletou. V létě možnost využívaní zahrady s venkovním posezením a bazénem.
Ubytování je vhodné pro slušné bezproblémové zaměstnance.
Kapacita míst k parkovaní na vlastním pozemku a před domem cca 5 osobních aut nebo dodávek. Cena 6.500,- Kč za osobu a měsíc, včetně vybavené kuchyně, Wi-Fi a parkovaní. K dispozici pračka. Ložnice nejsou vybavené lze i vlastní vybavení nebo dohodou. Jeden pokoj kompletně vybavený.
Doporučuji osobní prohlídku.

Městys Jedovnice leží ve vyhledávané lokalitě moravského krasu, 25 km severně od Brna. Najdete zde společenský a kulturní život i širokou občanskou vybavenost - Rybník Olšovec s kempem, mateřská, základní i střední škola, restaurace, obchody, zdravotní centrum, bankomat, benzínová pumpa apod. Veškerou občanskou vybavenost pak najdeme v Blansku, které je vzdálené pouhých 10 km.

Máte zájem o bližší informace?

8037

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.