Pronájem, Rodinné domy se zahradou, 86m2 - Brno - Jundrov

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
86 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
po rekonstrukci
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Kopretinová
Brno 63700
Česko

Městská část
Brno-Jundrov
Okres
Brno-město
Cena
28000 Kč
za měsíc

K PRONÁJMU PŘINÁŠÍME RODINNÝ DŮM SE ZAHRADOU v mimořádné lokalitě Brno - Jundrov.

Dům o užitné ploše cca 90m2 disponuje zahradou o celkové rozloze 900m2. Nachází se v rekreační lokalitě Jundrova, v okolí najdete například nově postavenou rozhlednu Holedná, či další zajímavá místa k procházkám v přírodě. U domu je možné parkovat autem, dostupnost příjezdovou cestou a zamykatelnou bránou od silnice.

Samotný dům je čerstvě po rekonstrukci, má dvě podlaží. V přízemí najdete samostatnou kuchyni s nově zhotovenou kuchyňskou linkou, sporákem a troubou, digestoří, myčkou a mikrovlnou troubou. Za ní se nachází samostatný pokoj vyložen kobercem orientován na jihozápad. Dále zde najdete také koupelnu s vanou a sprchovou zástěnou, navíc je zde podlahové topení pro větší pohodlí. V koupelně je také samostatně uzavíratelné wc. V patře se nachází dva větší pokoje také vyloženy kobercem. Z většího, průchozího, je možné dostat se na balkon orientovaný na západ.

Dům prošel kompletní rekonstrukcí, jsou zde nově izolované podlahy, okna jsou původní, opravená, Za domem se nachází velká oplocená zahrada, kterou je možné využívat, vedle tomu je také zastřešená terasa. Dům má také dílnu.

Měsíční nájemné činí 28.000 Kč, odhad na měsíční zálohy na energie dle aktuální spotřeby činí 4.740 Kč. Také je třeba uhradit jednorázovou vratnou kauci ve výši tří nájmů a provizi ve výši jednoho nájmu + DPH.

Pokud vás dům zaujal nebo máte další otázky, neváhejte mě kontaktovat.

Máte zájem o bližší informace?

4289

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?