Pronájem RD 119 m2, terasa 32 m2, zahrada 606 m2 - Nová Ves

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
119 m²
Zastavěná plocha
220 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Nová Ves 664 91
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
30000 Kč
za měsíc

Pronájem zcela nové, doposud neobývané částečně vybavené moderní, klimatizované, zateplené vilky s terasou (32m2) a velkou zahradou 606 m2 situované do polí.
Přízemí domu nabízí otevřený koncept obývacího pokoje s vybavenou kuchyní, jídelnou a přímým vstupem na terasu a následně do zahrady, pracovnu (příp. ložnici pro hosty), spíž, technickou komoru, samostatnou toaletu pro hosty, koupelnou s WC, vstupní halu se šatnou, 2 ložnice.
Světlé vzdušné pokoje, vysoký standard vybavení, podlahy vinylové v dekoru dřeva, dlažba, podlahové topení v koupelnách, hliníková francouzská okna s izolačními skly, plynový kotel, myčka, lednice s mrazákem, indukční deska a trouba, všechny spotřebiče Siemens, dřez. Zdrojem ohřevu topné a teple UV je kondenzační plynový kotel. Nově zatravněná zahrada před domem.
Poplatky cca 6.000 Kč měsíčně. K dispozici od 1.11.2022

Máte zájem o bližší informace?

7063

Magazín
Nejnovější články

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.

Žádný prodaný byt v samotném centru jihomoravské metropole a překvapivé přesměrování zájmu kupců do čtvrtí Staré Brno a Bystrc, kde se prodalo nejvíc nových bytů. Tak vypadalo třetí čtvrtletí letošního roku ve městě pod Špilberkem. Prodeje bytů se tu propadly na historické minimum.

V krajských městech rychle ubývají nemovitosti k pronájmu s rozlohou nad 70 m2. Problém by to mohl být zejména pro studenty, kteří je využívají ke sdílenému bydlení. Hledání vhodného pronájmu by tak neměli nechávat až na září. Podle dat společnosti GarantovanyNajem.cz je pokles bytů o této rozloze oproti minulému roku i v řádech vyšších desítek procent. V Praze pozorují pokles o 54 %, v Brně pak o 30 %. Klesající nabídka nadále zvyšuje ceny pronájmů. Meziročně se v Česku podle portálu Realitymix.cz zvýšila průměrná cena pronájmu za 1 m2 o takřka 11 %.

Množství bytů, rodinných domů i pozemků k prodeji je v České republice nejvíce za posledních 8 let. Podle statistik společnosti GarantovanyNajem.cz se nabídka v Brně za uplynulých 8 měsíců zvýšila o 86 %, v Praze pak o 16 %. Prodávaných nemovitostí bude podle odborníků na trh realit z GarantovanyNajem.cz v následujících měsících ještě významně přibývat. 

Druhé čtvrtletí přineslo výrazný propad v počtu prodaných bytů v Brně. Kupce našlo pouze 161 nových bytů, nejméně od začátku roku 2018. Průměrná nabídková cena za metr čtvereční přitom oproti předchozím obdobím vzrostla výrazněji, a to na 127 200 Kč. Byť se mezikvartálně jedná pouze o drobný nárůst, meziročně šly nabídkové ceny nahoru o více než 12,5 %. U prodaných jednotek je pak nárůst ještě výraznější. Z městských částí se těžiště prodejů nových bytů přesunulo do centra města, do čela se dostala čtvrť Veveří. 

Téměř padesát let se tu neodehrály žádné stavební úpravy, nyní čeká objekt, ve kterém sídlí Divadlo Bolka Polívky a Univerzitní kino Scala, rekonstrukce. Počátkem března schválili brněnští radní zahájením zadávacího řízení na podlimitní veřejnou zakázku na projektovou dokumentaci a další služby související s rekonstrukcí budovy. Předpokládané náklady přesáhnou 65 milionů.