Pronájem, Pozemky komerční, 3000 m2 - Strážnice

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
smíšená
Obytná plocha
160 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
skladové prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Strážnice 696 62
Česko

Okres
Hodonín
Cena
20000 Kč
za měsíc

Pronájem skladovacích prostor ve Strážnici
Využijte skvělou příležitost pronajmout si prostorný skladovací areál ve strategické lokalitě ve Strážnici.
Pozemek: 3000 m2
Krytá hala: 160 m2
Vybavení: Elektřina, voda, WC, motážní jáma, zvedací zařízení
Využití: Sklad nebo dílna
Nájemné: 20.000,- Kč měsíčně, plus energie
Tento prostorný skladovací areál vám poskytne veškeré vybavení a komfort potřebný pro pohodlnou práci a skladování vašeho zboží či materiálu. S rozlohou 3000 m2 máte k dispozici dostatek prostoru pro uskladnění a manipulaci s různými druhy zboží. Zázemí areálu je kompletní – máte zde elektřinu, vodu a WC, zvedací zařízení vhodné pro manipulaci s těžkými nebo objemnými předměty. Lokalita ve Strážnici je strategicky výhodná – blízkost důležitých komunikačních tepen a snadná dostupnost. Délka pronájmu dle dohody, vratná kauce 40.000,-Kč, provize RK 20.000,-Kč.
Pro více informací kontaktujte makléře.

Máte zájem o bližší informace?

9524

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.