Pronájem obchodního prostoru s výlohou, 55 m2 – Staré Brno, ul. Pekařská

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
55 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
obchodní prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Pekařská 1/1
Brno 60200
Česko

Městská část
Brno-střed
Okres
Brno-město
Cena
16500 Kč
za měsíc

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu obchodní prostor s výlohou vhodný pro prodejnu, atelier, služby nebo jako kancelář v centru Brna, na ul. Pekařská naproti vchodu do Fakultní nemocnice u Svaté Anny, u zastávky MHD. Nebytový prostor se nachází v přízemí zděného domu a je přístupný přímo z ulice.
Celková podlahová plocha činí 55 m2. Hlavní obchodní prostor se dvěma výlohami má výměru 32 m2 a je přístupný přímo z ulice. Z něho je přístupná kancelář o výměře 5,7 m2, ze které se vstupuje na toaletu s umyvadlem a také do společné chodby domu. Dále je z hlavního obchodního prostoru přístupná další místnost o výměře 15,25 m2 vybavená umyvadlem. Tato místnost je v přiloženém půdorysu předělena příčkou, která v současnosti v místnosti není, ale lze znovu vybudovat.
Obchodní prostor není vybaven nábytkem. V případě zájmu je možné odkoupit vybavení od současného nájemce (prodejní pult, police, stojany---).
Nebytový prostor má samostatná měřidla elektřiny, plynu a vody. Vytápění a ohřev vody je zajištěno kombinovaným plynovým kotlem. .
Ulice Pekařská je velmi frekventovaná, prochází zde velké množství lidí, výhodou je i poloha u zastávky MHD naproti hlavního vstupu nemocnice.
Vratná kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu. Prostor je ihned volný k nastěhování a je zde možnost dlouhodobého nájmu.

Máte zájem o bližší informace?
Mgr. Leona Šnajdarová
Mgr. Leona Šnajdarová

4868

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?