Pronájem obchodního prostoru s výlohou, 39 m2 – Staré Brno, ul. Pekařská

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
39 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
obchodní prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Pekařská 424/44
Brno 602 00
Česko

Městská část
Brno-střed
Okres
Brno-město
Cena
12000 Kč
za měsíc

Nabízíme na frekventované ulici k dlouhodobému pronájmu obchodní prostor s výlohou vhodný pro prodejnu, atelier, služby nebo jako kancelář v centru Brna, na ul. Pekařská naproti vchodu do Fakultní nemocnice u svaté Anny, u zastávky MHD. Nebytový prostor se nachází v přízemí zděného domu a je přístupný přímo z ulice.
Celková podlahová plocha činí 39 m2.
Hlavní obchodní prostor s výlohou má výměru 18,9 m2 a je přístupný přímo z ulice.
Z obchodního prostoru se vstupuje do místnosti (šatna) 6,4 m2, ze které je přístupné WC s umyvadlem a sklad 10,9 m2 s oknem do vnitrobloku. Ve skladu je instalováno umyvadlo s elektrickým ohřívačem vody.
Na podlahách je litá podlaha Teraco.
Vytápění zajišťuje plynový kondenzační kotel (společný pro další dva nebytové prostory v přízemí).
Obchodní prostor není vybaven nábytkem. Výlohy mají vnitřní osvětlení a dále možnost venkovních stínících rolet.
Nebytový prostor má samostatná měřidla elektřiny, plynu a podružný vodoměr.
V domě je zaveden vysokorychlostní internet + TV + telefon (Vodafone) a optický internet +TV + telefon (T-mobile),nájemce si zřídí na vlastní náklady.
Samostatná přípojka elektřiny (EON). Nájemce si uzavře vlastní smlouvu s dodavatelem.
Cena nájmu: 12.000 Kč/měs. + 2.000 Kč záloha na služby (vodné, stočné, úklid výloh 1x měsíčně, vytápění ) + elektřina.
Vratná kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu, tj.14.000 Kč. Prostor je volný ihned a je zde možnost dlouhodobého nájmu.

Máte zájem o bližší informace?
Mgr. Leona Šnajdarová
Mgr. Leona Šnajdarová

9701

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.