Pronájem obchodního prostoru na atraktivním místě, Brno Veveří, ulice Údolní

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
63 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
obchodní prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
po rekonstrukci
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
C – vyhovující
Adresa

Údolní 1/1
Brno 60200
Česko

Městská část
Brno-střed
Okres
Brno-město
Cena
22000 Kč
za měsíc

Obchodní prostory na atraktivním místě.

Dovolujeme si vám nabídnout obchodní (kancelářské) prostory v blízkosti centra Brna na adrese Údolní 36. Obchodní prostory se nachází v přízemí rohového domu, který po dokončené rekonstrukci dominuje celému veřejnému prostoru křižovatky Údolní - Úvoz.

- obchodní prostor 63 m2
- dva samostatné vstupy přímo z ulice Údolní - lze mít dvě oddělené místnosti (např. kancelář + prodejní část)
- vysoké stropy 4,2 m – dostatek místa pro umístění prezentačních ploch
- koupelna - sociální zázemí 3,5 m2 (včetně sprchy) a příprava na kuchyňku 4,7 m2

Obchodní prostor se nachází 100 m od zastávky tramvaje č. 4. Výlohy obchodních prostor jsou dobře viditelné pro chodce, motoristy i cestující MHD.

Obchodní prostory jsou dokončené, do 15.12. 2021 bude ještě položena nová dlažba. Pak lze ihned začít prostory užívat.

Máte zájem o bližší informace?

4594

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?