Pronájem obchodních prostor na frekventované ulici v centru, 60,8 m2 - Brno - Úvoz

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
61 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
obchodní prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Úvoz
Brno 602 00
Česko

Městská část
Brno-střed
Okres
Brno-město
Cena
16000 Kč
za měsíc

Ve výhradní zastoupení Vám nabízíme k pronájmu obchodní prostory, po kompletní rekonstrukci, na ulici Úvoz.

Prostory jsou situovány v rohové části bytového domu, vchod je z boční ulice. Výlohy jsou do hlavní ulice Úvoz, součástí je také několik osvětlených reklamních ploch na fasádě domu. Vstupní dveře jsou osazeny bezpečnostní mříží, okna mají bezpečnostní fólie a vertikální rolety.

Obchodní jednotka má k dispozici prostor pro recepci (ta je oddělena posuvnými dveřmi) a dvě další prostorné místnosti. Součástí je také sociální zařízení, kuchyňský prostor a koupelna se sprchovým koutem.

Prostory jsou vhodné k všestrannému využití, vzhledem k dispozicím je možné je využívat jako kancelářské prostory, ordinace, obchodní jednotku nebo kadeřnický (kosmetický, masážní a další) salón.

Rekonstrukce prostor byla nyní dokončena a byly zde vybudovány na několika místech přípojné body na vodu, elektřinu a odpady. Vysokorychlostní internet a alarm je připojen a je součástí pronájmu. K dispozici je také zabudovaný trezor.

Prostory jsou vybaveny kuchyňskou linkou, včetně spotřebičů a pračkou.

Měsíční nájemné činí 16.000 Kč + energie (jedná se o velmi nízkonákladový prostor, energie v případě využívání jako kanceláře činí cca. 1.000 Kč/měsíčně). Majitel požaduje vratnou kauci ve výši tří nájmů.

Volné k dispozici IHNED.

Parkování je možné na ulici Trýbova, ulici Úvoz (směrem k Mendlovu náměstí nejsou modré zóny a stejně tak ve vedlejší ulici Tvrdého).

Pro více informací a prohlídky se obracejte na makléře.

Máte zájem o bližší informace?

8222

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.