Pronájem novostavby rodinného domu 4+kk 100m2 se zahradou 120m2 a parkovacím stáním v Syrovicích

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
100 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
B – úsporná
Adresa

Syrovice 664 67
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
29000 Kč
za měsíc

Se souhlasem majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu nový rodinný dům 4+kk s pracovnou, se zahradou a parkovacím stáním v Syrovicích. Jedná se o příjemné, klidné místo s výbornou dostupností do Brna (cca 15 min), k dálničním tahům i městským komunikacím. Z místa je krásný výhled do okolí a zejména pohled na protější stranu údolí.
K nastěhování od 1.9.2023.
Nová kuchyňská linka se spotřebiči: indukční varná deska a elektrická trouba, lednice s mrazákem, digestoř. myčka.
Jinak nezařízeno.

Dispozice:
1.NP parkovací stání, chodba a schodiště 11,81m2, WC s umyvadlem 2,34m2, pracovna 6,96m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem 28,52m2 s výstupem na terasu 20m2 a zahradu 100m2. Ta je společná se sousedním domem, s tím že každý z domů má k užívání polovinu zahrady. K dispozici je elektrická sekačka k údržbě zahrady.

2.NP chodba 9,05m2, pokoj 9,63m2, pokoj 10.35m2, pokoj 13,30m2, koupelna se sprchovým koutem 4,75m2, samostatné WC s umyvadlem 1.84m2.

Dům má vlastní plynový kotel Baxi na ohřev vody a topení. K dispozici jsou venkovní žaluzie.
Náklady na bydlení cca 6.000,-Kč - vyúčtováno dle skutečné spotřeby.
Majitel požaduje vratnou jistotu ve výši dvou měsíčních nájmů.
Dům je vhodný pro rodinu s dětmi.

Máte zájem o bližší informace?

9549

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.