Pronájem nového prostorného bytu 3+kk, 71,4 m2 s terasou 19.7 m2 - Brno, ul. Křídlovická

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
3+kk
Obytná plocha
71 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
B – úsporná
Adresa

Brno 603 00
Česko

Městská část
Brno-střed
Okres
Brno-město
Cena
28000 Kč
za měsíc

Se souhlasem majitele nabízíme tento ojedinělý, prostorný, moderní byt v centru města Brna připraven k nastěhování. Byt se nachází v novostavbě na ulici Křídlovická. A aby toho nebylo málo - k bytu náleží terasa 19,7 m2 a sklep.

Chcete bydlet v novém a vkusně? Pak neváhejte a domluvte si prohlídku co nejdříve. Tento byt stojí za to.

Byt se nachází ve 4. patře cihlové budovy, která se skládá celkem z šesti pater a jednoho podzemního patra. Vstupní chodby budovy mají vysoké stropy a jsou dostatečně prostorné a prosvětlené. Samotný byt se pak nachází v rohu této budovy. Bezesporu velkým plusem je terasa, která lemuje celý byt. Na terasu se vchází z pokoje a obývacího pokoje s kuchyní.

V bytě se nachází vkusná vinylová podlaha, koupelna je značky SIKO, spotřebiče v kuchyni jsou většinou značky Mora a nesmím zapomenout zmínit venkovní žaluzie.

Pokoje jsou orientované na východní a jižní stranu.

K nájmu se připočítává záloha na energie a služby celkem ve výši 5.000,- Kč. Internet v ceně zahrnut není, poskytovatelem v domě je společnost Netbox.

Máte zájem o bližší informace?

9797

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.