Pronájem nového bytu 1+kk s balkonem, CP 33 m2, Brno, ulice Střední

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
1+kk
Obytná plocha
33 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Ústřední - dálkové
Energetický štítek
B – úsporná
Adresa

Střední
Brno 612 00
Česko

Městská část
Brno-Královo Pole
Okres
Brno-město
Cena
15000 Kč
za měsíc

Dlouhodobý pronájem nového prosvětleného bytu o dispozici 1+kk s prostorným balkonem. Byt je situován v moderní novostavbě s klidnou oddychovou zónou ve vnitrobloku, v nově vznikající čtvrti, v blízkosti centra města, Lužáneckého parku a nákupního centra Tesco - Kr. Pole. Byt o celkové výměře 33 m2 se nachází ve 3. podlaží domu s výtahem.
Byt je částečně vybaven. Součástí kuchyňské linky s barovým pultem je sklokeramická dvoukolová varná deska, myčka, digestoř, samostatná vestavěná lednice, vestavěný mrazák, mnoho úložných skříněk, vše vyrobeno na míru.
Z pokoje lze vstoupit na balkon s výhledem do klidného vnitrobloku se zelení a lavičkami. Koupelna disponuje sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou a pračkou se sušičkou. Předsíň je vybavena velkými šatními skříněmi, v pokoji velké dvoulůžko.
Vynikající dopravní dostupnost zajišťuje zastávka autobusu Reissigova, která se nachází přímo před domem.
Byt je připraven k nastěhování od 1.11.2023.
Bližší informace v RK.

Máte zájem o bližší informace?

9848

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.