Pronájem nezařízeného bytu 3+kk, 64m2 s terasou 16m2 a garážovým parkovacím stánímv - Brno - Bystrc

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
3+kk
Obytná plocha
64 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Nad Přehradou
Brno 635 00
Česko

Městská část
Brno-Bystrc
Okres
Brno-město
Cena
21500 Kč
za měsíc

Se souhlasem majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu nezařízený byt 3+kk s terasou, sklepem a garážovým parkovacím stáním v Brně - Bystrci, ulice Nad přehradou. Byt se nachází v novostavbě a ve velmi vyhledáváné lokalitě v blízkosti Brněnské přehrady. K nastěhování bude připraven od 8.5.2023.
Kuchyňská linka se spotřebiči: indukční varná deska a elektrická trouba, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, myčka, dále pracovní stůl. V koupelně se sprchovým koutem je pračka. Toaleta s umyvadlem je samostatně. Jinak nezařízeno.
Z obývacího pokoje je vsup na terasu / po dohodě je možno nechat zahradní nábytek, truhlíky na květiny a gril/, k dispozici je zásuvka 230V a voda. V chodbě a v kuchyni jsou vestavěné skříně na míru.
V celém bytě jsou vnitřní žaluzie, klimatizace je v ložnici a obývacím pokoji s kk.
Možnost kabelové TV a internetu.
Náklady na bydlení a garážové stání cca 8.500,-Kč - vyúčtovatelné dle skutečné spotřeby.
Majitel požaduje vratnou jistotu ve výši 30.000,-Kč.
Byt je vhodný pro pracující pár, nebo pro rodinu s dítětem.

Máte zájem o bližší informace?

8306

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.