Pronájem nezařízeného bytu 2+1, Brno Řečkovice, dvě lodžie, ulice Horácké náměstí

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
panelová
Dispozice
2+1
Obytná plocha
73 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
C – vyhovující
Adresa

Horácké náměstí
Brno 0
Česko

Městská část
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
Okres
Brno-město
Cena
13000 Kč
za měsíc

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu pěkně řešený nezařízený byt 2+1 v klidné lokalitě Brno Řečkovice, na ulici Horácké náměstí. Byt je situován ve 3. nadzemním podlaží panelového domu s výtahem. CP bytu je 65 m2, k němu náleží dvě lodžie (každá 3,3 m2) a malý sklep 1,2 m2. Byt se pronajímá jako nezařízený, pouze kuchyňská linka se sporákem a v koupelně pračka. Dispozice bytu: kuchyně 14 m2, první pokoj 15 m2, druhý pokoj 21 m2, zbytek tvoří koupelna, předsíň, samostatné WC a šatna (viz. plánek v sekci fotogalerie). Koupelna je nová (zděné jádro). Možnost připojení na internet a kabelovou TV, parkování v okolí domu. Dobrá dopravní dostupnost, zastávka kousek od domu, do centra pár minut. Byt je vhodný pro pracující pár nebo pracující kamarády či kolegy, maximální počet osob 4. Hledáme nekuřáky, bez zvířat. K dispozici od druhé poloviny února, nejpozději však od 1.března 2022. Prohlídky po domluvě.

Máte zájem o bližší informace?

4845

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?