Pronájem nezařízeného bytu 1+1, 52 m2 v Brně - Králově Poli, na ulici Střední

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
1+1
Obytná plocha
52 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Ústřední - dálkové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Střední 397/13
Brno 602 00
Česko

Městská část
Brno-Královo Pole
Okres
Brno-město
Cena
13500 Kč
za měsíc

K pronájmu nabízíme prostorný světlý byt dispozice 1+1, který se nachází ve 4.patře zděného bytového domu s výtahem, na ul. Střední v Brně – Králově Poli.
Celková podlahová plocha bytu včetně příslušenství činí 52 m2 + lodžie 2,3 m2. V přízemí domu je možné využívat sklep o výměře 4 m2. Za domem je dvůr se zahrádkou, kde bude v jarních měsících vybudováno posezení s grilem, které lze využívat k odpočinku.
Byt má vstupní předsíň (10 m2), ze které je možné vstoupit samostatně do pokoje (17,6 m2), do kuchyně (15,2 m2), do koupelny ( 3,3 m2 ) i na toaletu ( 1,02 m2 ). Součástí bytu je komora (1,0 m2).
Z kuchyně se vstupuje na lodžii orientovanou východním směrem, pokoj je orientovaný jihozápadním směrem do klidného vnitrobloku. Byt je velmi slunný.
Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou s elektrickou varnou deskou a lednicí. Byt je vybaven svítidly, na podlahách v kuchyni, koupelně a na WC je položena dlažba, v pokoji jsou parkety. V oknech jsou instalovány žaluzie. Předsíní je vybavena vestavěnou šatní skříní, v koupelně je zabudován sprchový kout a připojení na pračku ( pračka není součástí vybavení).
Poblíž bytu je veškerá občanská vybavenost (nákupní centrum Královo Pole, Kaufland, plavecký bazén, sportoviště, restaurace). Od domu je dobré spojení MHD do centra Brna i výjezd autem na dálnici.
Kauce je ve výši 20.000,-Kč.
Byt bude volný k nastěhování od 1.4.2023, prohlídky bytu jsou možné ihned. Je zde možnost dlouhodobého pronájmu.

Máte zájem o bližší informace?
Mgr. Leona Šnajdarová
Mgr. Leona Šnajdarová

8348

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.