Pronájem mezonetoové kanceláře 78m2 s terasou 28m2 - Brno - Staré Brno

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
78 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
kancelářské prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Křížová
Brno 60300
Česko

Městská část
Brno-střed
Okres
Brno-město
Cena
223 Kč
za m2 / měsíc

Nabízíme k dlohodobému pronájmu mezonetovou kancelář s terasou ve třetím a čtvrtém nadzemním podlaží cihlové budovy na ulici Křížova v Brně. Jedná se o kanceláře o celkové rozloze 78m2 orientovaných do vnitrobloku. Zastávka MHD je 200m a do úplného centra cca 10min chůze.
Možnost pronájmu 1x stání ve vnitrobloku domu 1.300,-Kč + DPH.
K nastěhování od 1.4.2022.
IT sítě jsou v každé kanceláři, dostupnost internetu od společnosti UPC, nebo opticky internet Faster.cz.
Majitelé nepožadují vratnou jistotu.
Ve výši nájemného není započtena energie (elektřina a plyn) přepis na nájemce a vodné, stočné - jsou účtovány poměrnou částí dle pronajatých m2 na základě faktur dodavatelů. Odvoz odpadů si hradí každý nájemce samostatně.
Služby související s pronájmem prostor zahrnují úklid pronajatých prostor, údržbu a opravy, pojištění budov, odvoz komunálního odpadu jsou + 9% z částky nájemného.
V budově jsou aktuálními nájemci honorální konzulát, IT a také Česká pošta má v budově pobočku.
Drobné stavební úpravy se souhlasem majitele jsou možné (na vlastní náklady).

Máte zájem o bližší informace?

4707

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?