Pronájem krásných kanceláří v centru Brna u náměstí Svobody - Rašínova, Brno

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
288 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
kancelářské prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
po rekonstrukci
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
D – nevyhovující
Adresa

Rašínova 692/4
Brno 602 00
Česko

Městská část
Brno-střed
Okres
Brno-město
Cena
0 Kč
za měsíc

Právě máte možnost pronájmu exkluzivních kanceláří v srdci historického Brna. Nádherná monolitická prosklená budova s terasou otevírá své prostory pro všechny úspěšné podniky, toužící po prestižní adrese v centru Brna s možností parkování přímo v objektu.

V rámci užitné plochy 288 m2 je k dispozici celé 6.NP, které novým nájemníkům nabízí 9 samostatných kanceláří. Budova disponuje velkou terasou s výhledem na obě hlavní dominanty Brna - hrad Špilberk i katedrálu sv. Petra a Pavla, kterou můžete využívat. Firemní večírky nebo obchodní setkání dostanou díky tomuto výhledu novou dimenzi. Stejné tak Vaši zaměstnanci ocení možnost odpočinku a čerstvého vzduchu s krásným výhledem na město. Unikátem je pak dále parkovací zakladač s kapacitou přes 30 míst, díky kterému si užijete komfortu parkování v centru, vč. vjezdu do pěší zóny. Než stihnete sejít dole ke garážím, už Vás bude čekat automobil nachystaný k výjezdu.

Budova je po kompletní rekonstrukci a nabízené patro je připraveno k položení podlahové krytiny dle Vašich představ a následnému nastěhování.

Veškeré kanceláře jsou plně klimatizované a disponují velkými okny, díky kterým budete pracovat v příjemném prosvětleném prostředí. Patro disponuje vlastní kuchyňkou a toaletami, K dispozici jsou i skladové prostory v suterénu domu.

V případě zájmu o více informací čí prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Máte zájem o bližší informace?

8140

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.