Pronájem krásného nezařízeného rodinného domu s bazénem a garáží lokalita Brno - Ivanovice

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
200 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Fedrova
Brno 621 00
Česko

Městská část
Brno-Ivanovice
Okres
Brno-město
Cena
45000 Kč
za měsíc

Toužíte po luxusním bydlení v naprostém soukromí? Máme pro Vás řešení. Dovolujeme si Vám nabídnout pronájem krásné rodinné vily o velikosti 5+1 s vlastním bazénem a parkováním až pro 5 aut.

Jedná se o rodinný dům o dvou nadzemních podlažích nacházející se ve velmi klidné části Ivanovic. Velkou výhodou je potom velmi dobrá dostupnost do přímého centra Brna (cca 10 minut jízdy autem).

V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj, krásná moderní kuchyně (spotřebiče Miele s vinotékou), chodba s úložným prostorem, koupelna, prádelna a dvojgaráž.

Rodinný dům disponuje 3 oddělenými ložnicemi. Dvě ložnice jsou vybaveny klimatizaci. Na střešních oknech je nainstalována stínící technika a sítě proti hmyzu. Vstup má však každý pokoj zvlášť a pokoje jsou neprůchozí. Na patře je dále hlavní koupelna a chodba s vestavěnou skříní.

K domu přináleží krásná okrasná zahrada s bazénem a pergolou. Automatický zavlažovací systémje potom samozřejmostí.
Vytápění je zajištěno vlastním plynovým kotlem s možností regulace teploty; dům je zateplený. RD je vhodný pro rodinné bydlení!

Dům se nabízí nezařízený a je připraven k okamžitému nastěhování. Cena 45.000,-Kč + 12.000,- Kč zálohy na služby + vratná kauce 60.000, - Kč + provize RK (1 měsíční nájem). Majitel si vyhrazuje právo výběru zájemce na základě jím zvolených kritérií.

Doporučujeme prohlídku!

Máte zájem o bližší informace?

8113

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.