Pronájem krásného bytu 1+1, Brno Veveří, částečně zařízeno, ulice Jiráskova

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
1+1
Obytná plocha
42 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Lokální - plynové
Energetický štítek
C – vyhovující
Adresa

Jiráskova
Brno 0
Česko

Okres
Brno-město
Cena
11500 Kč
za měsíc

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu krásný prostorný 1+1 ve vyhledávané lokalitě Brno - Veveří, ulice Jiráskova. Byt je situován ve 2.nadzemním podlaží cihlového domu. CP bytu je 41,60 m2, k němu náleží přístupová prostorná terasa s posezením. Dispozice: kuchyně, ložnice, koupelna s WC, malá chodba s vestavěnou skříní. Zařízení bytu - kuchyňská linka včetně spotřebičů, vestavěná šatní skříň v malé chodbě, botník a věšák na odložení kabátů, v ložnici rohová vestavěná skříň a obývací stěna, v kuchyni ještě samostatně stojící lednice s mrazícím boxem. Možnost připojení na internet a kabelovou televizi. V bytě je plynový kotel, který slouží k ohřevu vody i vytápění. Byt je situován v klidné jednosměrné ulici s výbornou dostupností do centra. Budova má energetickou náročnost skupiny C. K dispozici ihned, prohlídky po domluvě. Byt je vhodný pro jednotlivce nebo pár.

Máte zájem o bližší informace?

4851

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?