Pronájem komerčního prostoru na míru 160m2 - Horní Heršpice

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
165 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
obchodní prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
po rekonstrukci
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Ústřední - dálkové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Sokolova
Brno 619 00
Česko

Městská část
Brno-jih
Okres
Brno-město
Cena
208 Kč
za m2 / měsíc

Nabízíme k pronájmu komerční prostory o výměře 160-170 m2 v Horních Heršpicích v areálu Alfatec.

Prostory se aktuálně modernizují a budou se chystat na základě upřesňujících parametrů dle zadání. Je možné rozdělit na samostatné kanceláře, kuchyňku a Vaše potřebné zázemí nebo na lehkou výrobu/provozovnu a skladovou část.

Na fotografiích můžete nyní vidět, jak se na přání nájemníka připravil jeho prostor, které se nacházejí ve 2. patře.

Veškerá příprava jako napojení vody elektřiny budou pro Vás dle požadavku připravené. Součástí pronájmu je také nově vybudovaný vysokopodlažní výtah do 2 t. K pronájmu budou dále k užívání nově vybudované sociálky přímo na patře. 

K ceně nájemného je dále potřeba připočíst i balíček za služby areálu: ostraha areálu, svoz komunálního odpadu, úklid společných prostor, údržba komunikací v areálu, údržba zeleně, venkovní osvětlení, osvětlení a vytápění společných prostor, oplocení a strážný domek, daň z nemovitosti, pojištění pronajímatele a administrativní poplatky.
Cena za služby (balíček) je 270Kč/m2/rok. K pronájmu je možné dále využívat za poplatek parkování vozidel přímo v areálu: osobní vůz - 1.200,- Kč / měs., dodávka - 1.500,- Kč / měs. Dále je možné využívat službu připojení internetu - 585,- Kč / měs.

Pro lepší orientaci nabízeného prostoru je Vám k dispozici přiložený půdorys.

Pronájem pro Vás bude připravený na základě individuální domluvy od 03-04/2023.

Komerční prostory se nachází v areálu firmy Alfatec, kde najdete nespočet dalších výrobních hal, kanceláří, provozoven a ubytování, které jsou součástí areálu. Z areálu je výborné napojení na dálnici a městský okruh.

Kauce – dva měsíční nájmy.
Spotřeba vody, elektřiny se řeší zálohově.

Budu se na Vás těšit na prohlídkách. 

Máte zájem o bližší informace?

6880

Magazín
Nejnovější články

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.

Žádný prodaný byt v samotném centru jihomoravské metropole a překvapivé přesměrování zájmu kupců do čtvrtí Staré Brno a Bystrc, kde se prodalo nejvíc nových bytů. Tak vypadalo třetí čtvrtletí letošního roku ve městě pod Špilberkem. Prodeje bytů se tu propadly na historické minimum.

V krajských městech rychle ubývají nemovitosti k pronájmu s rozlohou nad 70 m2. Problém by to mohl být zejména pro studenty, kteří je využívají ke sdílenému bydlení. Hledání vhodného pronájmu by tak neměli nechávat až na září. Podle dat společnosti GarantovanyNajem.cz je pokles bytů o této rozloze oproti minulému roku i v řádech vyšších desítek procent. V Praze pozorují pokles o 54 %, v Brně pak o 30 %. Klesající nabídka nadále zvyšuje ceny pronájmů. Meziročně se v Česku podle portálu Realitymix.cz zvýšila průměrná cena pronájmu za 1 m2 o takřka 11 %.

Množství bytů, rodinných domů i pozemků k prodeji je v České republice nejvíce za posledních 8 let. Podle statistik společnosti GarantovanyNajem.cz se nabídka v Brně za uplynulých 8 měsíců zvýšila o 86 %, v Praze pak o 16 %. Prodávaných nemovitostí bude podle odborníků na trh realit z GarantovanyNajem.cz v následujících měsících ještě významně přibývat. 

Druhé čtvrtletí přineslo výrazný propad v počtu prodaných bytů v Brně. Kupce našlo pouze 161 nových bytů, nejméně od začátku roku 2018. Průměrná nabídková cena za metr čtvereční přitom oproti předchozím obdobím vzrostla výrazněji, a to na 127 200 Kč. Byť se mezikvartálně jedná pouze o drobný nárůst, meziročně šly nabídkové ceny nahoru o více než 12,5 %. U prodaných jednotek je pak nárůst ještě výraznější. Z městských částí se těžiště prodejů nových bytů přesunulo do centra města, do čela se dostala čtvrť Veveří. 

Téměř padesát let se tu neodehrály žádné stavební úpravy, nyní čeká objekt, ve kterém sídlí Divadlo Bolka Polívky a Univerzitní kino Scala, rekonstrukce. Počátkem března schválili brněnští radní zahájením zadávacího řízení na podlimitní veřejnou zakázku na projektovou dokumentaci a další služby související s rekonstrukcí budovy. Předpokládané náklady přesáhnou 65 milionů.