Pronájem komerčního prostoru, 165 m2 - Horní Heršpice, Brno

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
165 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
výrobní prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
po rekonstrukci
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Jiné
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Sokolova
Brno 619 00
Česko

Městská část
Brno-jih
Okres
Brno-město
Cena
208 Kč
za m2 / měsíc

Nabízíme k pronájmu komerční prostory o výměře 160-170 m2 v Horních Heršpicích v areálu Alfatec.

Prostory se aktuálně modernizují a budou se chystat na základě upřesňujících parametrů dle zadání. Je možné rozdělit na samostatné kanceláře, kuchyňku a Vaše potřebné zázemí nebo na lehkou výrobu/provozovnu či skladovou část.

Na fotografiích můžete nyní vidět, jak se na přání nájemníka připravil jeho prostor, které se nacházejí ve 3. patře.

Veškerá příprava jako napojení vody elektřiny budou pro Vás dle požadavku připravené. Součástí pronájmu je také nově vybudovaný vysokopodlažní výtah do 2 t. K pronájmu budou dále k užívání nově vybudované sociálky přímo na patře.

K ceně nájemného je dále potřeba připočíst i balíček za služby areálu: ostraha areálu, svoz komunálního odpadu, úklid společných prostor, údržba komunikací v areálu, údržba zeleně, venkovní osvětlení, osvětlení a vytápění společných prostor, oplocení a strážný domek, daň z nemovitosti, pojištění pronajímatele a administrativní poplatky.
Cena za služby (balíček) je 270Kč/m2/rok. K pronájmu je možné dále využívat za poplatek parkování vozidel přímo v areálu: osobní vůz – 1.200,- Kč / měs., dodávka – 1.500,- Kč / měs. Dále je možné využívat službu připojení internetu – 585,- Kč / měs.

Pro lepší orientaci nabízeného prostoru je Vám k dispozici přiložený půdorys.

Pronájem pro Vás bude připravený na základě individuální domluvy nejdříve od 05/2023.

Komerční prostory se nachází v areálu firmy Alfatec, kde najdete nespočet dalších výrobních hal, kanceláří, provozoven, které jsou součástí areálu. Z areálu je výborné napojení na dálnici a městský okruh.

Kauce – dva měsíční nájmy.
Spotřeba vody, elektřiny se řeší zálohově.

Budu se na Vás těšit na prohlídkách.

Máte zájem o bližší informace?

8304

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.