Pronájem kancelářských prostor, Brno - Královo Pole, ul. Havlišova

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
20 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
kancelářské prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
zařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Havlišova 1/1
Brno 61200
Česko

Okres
Brno-město
Cena
4000 Kč
za měsíc

Pronájem části kancelářských prostor o celkové ploše cca 40 m2 + terasa + zázemí, tvořících 1. patro budovy, užívané ke komerčním účelům. Dům se nachází v klidné ulici ústící do Palackého třídy, v blízkosti zastávek MHD a dopravního uzlu u Semilassa.
Jedná se o otevřené kancelářské prostory o užitné ploše cca 40 m2 + terasa + kuchyňka, příruční sklad a WC, orientované převážně do vnitrobloku domů, kuchyňka je orientovaná do ul. Havlišova.
Prostory jsou využívané jako 2 sdílené kanceláře, v minulosti např. jako advokátní kancelář a realitní kancelář, naposledy jako prostory pro 2 samostatné realitní makléře. Jeden z makléřů prostory aktuálně opouští, k dispozici tak zůstává jedno zařízené pracovní místo pro nového nájemce a další společné prostory v patře. V rámci celého prostoru to znamená: místo s rohovým psacím stolem a skříní o ploše cca 10 m2 (možno využít i jako menší recepce nebo jinak využitý vstupní prostor), dále jednací část tvořená sedací soupravou s křesly a konferenčním stolem a také kuchyňka, menší skladovací prostor a WC. Tyto prostory budou sdílené s realitní makléřkou, která je však využívá pouze 1 až 2 dny v měsíci.
Ve 2.patře nemovitosti se dále nacházejí 2 uzamykatelné kanceláře, každou z nich užívají poskytovatelé finančních a daňových a účetních služeb.
Nyní jsou prostory zařízené, vybavené domácím telefonem a přípojkou internetového připojení. Využívání stávajícího zařízení je zahrnuté v ceně nájmu.
Připojení internetu v nabízených prostorách je aktivní, poplatek cca 200,-Kč měsíčně.
Uvolnění : od 1.12. 2021
Majitel požaduje kauci ve výši jednonásobku měsíční platby (4.000,-Kč).

Máte zájem o bližší informace?

4612

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?