Pronájem kancelářských prostor 127,4 m2 - Brno - Černá Pole

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
127 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
kancelářské prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
B – úsporná
Adresa

Milady Horákové
Brno 602 00
Česko

Městská část
Brno-střed
Okres
Brno-město
Cena
39163 Kč
za měsíc

Hledáte vhodné prostory pro podnikání? Oceníte lukrativní adresu, možnost parkování ve dvoře a umístění Vaší kanceláře v reprezentativní budově? Provoz recepce, ze které Vám klienta pošlou výtahem přímo do pronajatých prostor? Pak čtěte dále.

Máme pro Vás k pronájmu jedinečné kancelářské prostory v centru Brna na ul. Milady Horákové 1957/13.

Konkrétní kanceláře (jedná se o soubor tří místností s přilehlou kuchyňkou o celkové výměřei 127,4 m2) se nachází v šestém patře, jedna kancelář je orientovaná do ulice a dvě kanceláře do klidného vnitrobloku. Na oknech směrem do ulice jsou instalovány venkovní žaluzie. Na zemi jsou položené koberce. Topení/chlazení místnosti je zajištěno přes fancoily. Další kompletně vybavenou kuchyňku naleznete v suterénu budovy. Zde se nachází i konferenční/školící místnost s kapacitou až pro 50 osob vybavená lavicemi, židlemi, projektorem a tabulí. Tuto konferenční/školící místnosti si můžete za poplatek pronajmout. Toalety se pak nachází na každém patře.

Budova samotná má 7 pater a k dispozici jsou 2 výtahy. Hlavní recepce se s úsměvem postará o všechny Vaše příchozí klienty a návštěvy. K nepřetržitému vstupu do budovy Vám poslouží čip. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost včetně restauračních zařízení, kaváren a obchodů. Přímo v budově najdete prodejnu zdravotních potřeb, obchod s potravinami, notářství, advokátní kancelář, kadeřnictví aj.

Nájemné: 39.163 Kč/měsíc bez DPH
Záloha na služby: 27.136 Kč/měsíc bez DPH
Celkem: 66.300 Kč/měsíc bez DPH
Neplatíte provizi RK.

Dále je zde možnost pronájmu jednoho nebo více parkovacích míst ve vnitrobloku. Cena pronájmu parkovacího místa se odvíjí od velikosti pronajímaných prostor a od počtu požadovaných parkovacích míst.

Zaujaly Vás tyto prostory? Ráda Vám zodpovím veškeré dotazy. Neváhejte mě kontaktovat.

Máte zájem o bližší informace?

10712

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.