Pronájem kancelářských nebo obchodních prostor, 134 m2 - Blučina

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
134 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
kancelářské prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Blučina 664 56
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
22334 Kč
za měsíc

Je nám potěšením Vám nabídnout k pronájmu obchodní neboli kancelářské prostory s vlastní terasou situované ve víceúčelovém areálu v obci Blučina.

Celková výměra nabízených prostor je 134 m2. Výměra je uvedena bez schodiště, chodby a terasy. Jsou situované v prvním patře (druhém nadzemním podlaží) budovy s přímým a vlastním vstupem z ulice, resp. z parkoviště. Prostory disponují vlastní obrovskou terasou s výhledem na areál a také směrem na Brno.

K prostorům vede široké schodiště. Z centrální chodby je přístup do několika samostatných a neprůchozích místností včetně terasy. Je zde také vlastní kuchyňka a sociální zázemí. Dispoziční řešení je k náhledu v půdorysu v obrázcích.

Prostory mohou být využity jako obchodní prostory, kanceláře či showroom. Případné drobné úpravy jsou možné po předchozí domluvě s majitelem. Prostory se nabízí jako nezařízené a budou vyklizeny.

Parkování pro nájemníky nebo zákazníky je možné přímo v areálu zdarma. Internetová přípojka je samozřejmostí.

Měsíční nájem činí 22.334 Kč (bez DPH, 2.000 Kč m2/rok) + 2.000 Kč poplatek za služby a údržbu v rámci areálu (ostraha, údržba komunikace, správa budov a pod.). V ceně jsou zahrnuty také energie - elektřina, voda a topení.
Vratná kauce je ve výši jedné měsíční platby.
Provize RK je jedna měsíční platba + DPH.

Další z mnoha výhod komplexu je jeho strategická poloha a výborná dostupnost do Brna (20 min. autem) a okolních regionů. Blízkost nájezdu na dálnici D2 je také jedním z důvodů, proč je obec Blučina stále více vyhledávaným zázemím pro různé firmy. Přímo před vstupem do budovy se nachází i zastávka MHD. Areál je vybaven vrátnicí s nepřetržitou ostrahou a pro nájemníky je zpřístupněný 24/7. Celkově se jedná o rozsáhlý komplex, s množstvím firem a podnikatelů, situovaný v krásném prostředí s výhledem na Brno.

Prostory jsou k dispozici od 01. 11. 2022.
Pro více informací kontaktujte makléře.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Máte zájem o bližší informace?

6897

Magazín
Nejnovější články

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.

Žádný prodaný byt v samotném centru jihomoravské metropole a překvapivé přesměrování zájmu kupců do čtvrtí Staré Brno a Bystrc, kde se prodalo nejvíc nových bytů. Tak vypadalo třetí čtvrtletí letošního roku ve městě pod Špilberkem. Prodeje bytů se tu propadly na historické minimum.

V krajských městech rychle ubývají nemovitosti k pronájmu s rozlohou nad 70 m2. Problém by to mohl být zejména pro studenty, kteří je využívají ke sdílenému bydlení. Hledání vhodného pronájmu by tak neměli nechávat až na září. Podle dat společnosti GarantovanyNajem.cz je pokles bytů o této rozloze oproti minulému roku i v řádech vyšších desítek procent. V Praze pozorují pokles o 54 %, v Brně pak o 30 %. Klesající nabídka nadále zvyšuje ceny pronájmů. Meziročně se v Česku podle portálu Realitymix.cz zvýšila průměrná cena pronájmu za 1 m2 o takřka 11 %.

Množství bytů, rodinných domů i pozemků k prodeji je v České republice nejvíce za posledních 8 let. Podle statistik společnosti GarantovanyNajem.cz se nabídka v Brně za uplynulých 8 měsíců zvýšila o 86 %, v Praze pak o 16 %. Prodávaných nemovitostí bude podle odborníků na trh realit z GarantovanyNajem.cz v následujících měsících ještě významně přibývat. 

Druhé čtvrtletí přineslo výrazný propad v počtu prodaných bytů v Brně. Kupce našlo pouze 161 nových bytů, nejméně od začátku roku 2018. Průměrná nabídková cena za metr čtvereční přitom oproti předchozím obdobím vzrostla výrazněji, a to na 127 200 Kč. Byť se mezikvartálně jedná pouze o drobný nárůst, meziročně šly nabídkové ceny nahoru o více než 12,5 %. U prodaných jednotek je pak nárůst ještě výraznější. Z městských částí se těžiště prodejů nových bytů přesunulo do centra města, do čela se dostala čtvrť Veveří. 

Téměř padesát let se tu neodehrály žádné stavební úpravy, nyní čeká objekt, ve kterém sídlí Divadlo Bolka Polívky a Univerzitní kino Scala, rekonstrukce. Počátkem března schválili brněnští radní zahájením zadávacího řízení na podlimitní veřejnou zakázku na projektovou dokumentaci a další služby související s rekonstrukcí budovy. Předpokládané náklady přesáhnou 65 milionů.