Pronájem kanceláří 93 m2 - Příkop, Brno Zábrdovice

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
skeletová
Obytná plocha
96 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
kancelářské prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Ústřední - dálkové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Příkop
Brno 0
Česko

Okres
Brno-město
Cena
46000 Kč
za měsíc

Nabízíme na pronájem 4 pěkné částečně vybavené kanceláře na ulicí Příkop v komplexu IBC ve 3. N.P. s výtahem.
První kancelář (3.01) má 27,67 m2, druhá kancelář (3.09) má 24,47 m2, třetí kancelář, která sloužila jako zasedací místnost má (3.07) má 22,87 m2 a nejmenší kancelář (3.05) má výměru 18,05 m2. Celkem mají kanceláře 93,06 m2. Součástí pronájmu je i sociální zázemí a malá kuchyňka vybavena kuchyňskou linkou s myčkou nádobí, je zde varná konvice a mikrovlnná trouba.
Vytápění je ústřední topení a v místnostech je i klimatizační jednotka. V kancelářích je kabelový rozvod internetu.
Cena za pronájem kanceláře (recepce včetně vybavení) č. 3.01 je 11.000,-Kč vč. služeb/měsíc nebo dle počtu pronajatých kanceláří.
Cena za pronájem kanceláře č. 3.05 je 11.000,-Kč vč. služeb/měsíc.
Cena za pronájem kanceláře č. 3.07 (zasedací místnost včetně vybavení) je 12.000,-Kč vč. služeb/měsíc
Cena za pronájem kanceláře č. 3.09 je 12.000,-Kč vč. služeb/měsíc
Před budovou je placené parkování. Po dohodě s Unistavem lze si pronajmout parkovací místo v 1.podzemním poschodí pod budovou. Další možností parkování jsou vyhrazená parkovací stání v areálu IBC. V blízkém okolí se nachází parkoviště.
V kanceláři lze zřídit místo firmy se zápisem v Obchodním rejstříku.
Doporučujeme prohlídku těchto pěkných prostor vhodných pro sídlo firmy.

Máte zájem o bližší informace?

6985

Magazín
Nejnovější články

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.

Žádný prodaný byt v samotném centru jihomoravské metropole a překvapivé přesměrování zájmu kupců do čtvrtí Staré Brno a Bystrc, kde se prodalo nejvíc nových bytů. Tak vypadalo třetí čtvrtletí letošního roku ve městě pod Špilberkem. Prodeje bytů se tu propadly na historické minimum.

V krajských městech rychle ubývají nemovitosti k pronájmu s rozlohou nad 70 m2. Problém by to mohl být zejména pro studenty, kteří je využívají ke sdílenému bydlení. Hledání vhodného pronájmu by tak neměli nechávat až na září. Podle dat společnosti GarantovanyNajem.cz je pokles bytů o této rozloze oproti minulému roku i v řádech vyšších desítek procent. V Praze pozorují pokles o 54 %, v Brně pak o 30 %. Klesající nabídka nadále zvyšuje ceny pronájmů. Meziročně se v Česku podle portálu Realitymix.cz zvýšila průměrná cena pronájmu za 1 m2 o takřka 11 %.

Množství bytů, rodinných domů i pozemků k prodeji je v České republice nejvíce za posledních 8 let. Podle statistik společnosti GarantovanyNajem.cz se nabídka v Brně za uplynulých 8 měsíců zvýšila o 86 %, v Praze pak o 16 %. Prodávaných nemovitostí bude podle odborníků na trh realit z GarantovanyNajem.cz v následujících měsících ještě významně přibývat. 

Druhé čtvrtletí přineslo výrazný propad v počtu prodaných bytů v Brně. Kupce našlo pouze 161 nových bytů, nejméně od začátku roku 2018. Průměrná nabídková cena za metr čtvereční přitom oproti předchozím obdobím vzrostla výrazněji, a to na 127 200 Kč. Byť se mezikvartálně jedná pouze o drobný nárůst, meziročně šly nabídkové ceny nahoru o více než 12,5 %. U prodaných jednotek je pak nárůst ještě výraznější. Z městských částí se těžiště prodejů nových bytů přesunulo do centra města, do čela se dostala čtvrť Veveří. 

Téměř padesát let se tu neodehrály žádné stavební úpravy, nyní čeká objekt, ve kterém sídlí Divadlo Bolka Polívky a Univerzitní kino Scala, rekonstrukce. Počátkem března schválili brněnští radní zahájením zadávacího řízení na podlimitní veřejnou zakázku na projektovou dokumentaci a další služby související s rekonstrukcí budovy. Předpokládané náklady přesáhnou 65 milionů.