Pronájem kanceláří 123,5 m2 – samostatná jednotka o dispozici 5+1, v bezprostřední blízkosti centra města, ul. Slovákova - Nájemce nehradí provizi RK

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
123 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
kancelářské prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Ústřední - dálkové
Energetický štítek
C – vyhovující
Adresa

Slovákova 279/11
Brno 602 00
Česko

Městská část
Brno-střed
Okres
Brno-město
Cena
27370 Kč
za měsíc

Nabízíme k pronájmu prostorný soubor 5 kanceláří s kuchyňkou, který je umístěný ve 4. poschodí (5. nadzemním podlaží) zděného domu s výtahem v žádané lokalitě Brna nedaleko centra města na ulici Slovákova.
Celková podlahová plocha je 123,5 m2 – kanceláře jsou výměry: 29,3 + 17,6 + 15,9 + 15,9 + 12,3 m2, chodba 16,1 m2, kuchyně 7,1 m2, samostatná toaleta a koupelna se sprchovým koutem a toaletou 7,2 m2, komora 2,1 m2. Čtyři kanceláře a kuchyně mají samostatné vstupy z chodby, jedna kancelář je přístupná z největší místnosti. Prostory jsou slunné, orientovány do ulice i do vnitrobloku.
Ve všech místnostech je instalována klimatizace, na podlahách jsou koberce, okna jsou vybaveny žaluziemi.
Vytápění a ohřev vody zajišťuje kotelna v domě.
K dispozici je vysokorychlostní internet.
V objektu je recepce, do budovy je neomezený přístup.
Dům je situován nedaleko centra města v blízkosti Moravského náměstí s veškerou občanskou vybaveností v dosahu.
Možnost pronájmu jednoho parkovacího stání ve dvorním traktu domu za 1.500 Kč + DPH měsíčně.
Prostor je volný k nastěhování od 1. 11. 2023 a je zde možnost dlouhodobého nájmu.
Pronájem je vhodný k podnikání i k bydlení.
Cena nájmu 27.370,-Kč/měs. + služby 12.851,-Kč/měs.
Vratná kauce 70.000 Kč.

Máte zájem o bližší informace?
Mgr. Leona Šnajdarová
Mgr. Leona Šnajdarová

9662

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.