Pronájem, Kanceláře Rašínova, Brno - Brno-město

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
61 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
kancelářské prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Rašínova
Brno 60200
Česko

Městská část
Brno-střed
Okres
Brno-město
Cena
2900 Kč
za m2 / rok

Máte jedinečnou možnost pronájmu reprezentativních kancelářských prostor v centru Brna na náměstí Svobody.

Kanceláře se nachází v 6. podlaží s výtahem. Prostor je rozdělen na 3 kanceláře s mini skladem.

V prostorech je k dispozici klimatizace, která zpříjemní práci během horkých letních dní a je zde výhled přímo na náměstí Svobody.

V budově je non-stop security, takže je přístupná 24/7.

V těsné blízkosti najdete všechnu potřebnou občanskou vybavenost - od restaurací až po služby, čímž je tahle lokalita jednou z nejprestižnějších v Brně.

Parkování je možné v okolních parkovacích domech nebo hned vedle v budově Kapitolu.

Celková plocha prostorů je 56 m2. Nájem činí 2900,-Kč/m2 za rok a 5m sklad 1600,-Kč/m2 rok. Servisní poplatky 750 Kč/m2 za rok. Energie se hradí zvlášť . Provize ve výši měsíčního nájmu + DPH.

Máte zájem o bližší informace?

4088

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?