Pronájem kanceláře, Brno Žabovřesky, ulice Sochorova

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
40 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
kancelářské prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
C – vyhovující
Adresa

Sochorova
Brno 616 00
Česko

Městská část
Brno-Žabovřesky
Okres
Brno-město
Cena
12900 Kč
za měsíc

Pronájem kancelářských prostor v kancelářské budově na Sochorově ulici v lokalitě Brno - Žabovřesky. Kanceláře o celkové ploše 39,4 m2 se nacházejí ve 4.NP a jsou orientovány na jih a na sever s výhledem do vnitro-bloku s okrasnou zahradou. Kancelářské prostory jsou ve vysokém standardu kategorie A. Kanceláře mají kvalitní zátěžový koberec, kazetové podhledy včetně osvětlovacích těles, klimatizaci, vytápění s možností regulace, vstup na karty, venkovní žaluzie. Přístup do objektu je zajištěn přes kartový systém. Budova je umístěna v atraktivní lokalitě, která je dostupná autem i MHD a dále má výborné dopravní napojení na dálniční uzel směr Praha, Bratislava, Olomouc a Vídeň. K dispozici od 1.listopadu 2023. Měsíční zálohy za služby jsou 50 Kč / m2, za plyn 15 Kč / m2 a elektrická energie dle skutečné spotřeby (fakturováno měsíčně).

Máte zájem o bližší informace?

9723

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.