Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
80 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
kancelářské prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Ústřední - dálkové
Energetický štítek
B – úsporná
Adresa

Bratislavská 938/14
Brno 602 00
Česko

Městská část
Brno-střed
Okres
Brno-město
Cena
27500 Kč
za měsíc

Dobrý den, mám tu čest Vám nabídnout k dlouhodobému pronájmu krásnou a prestižní kancelář v novém víceúčelovým domě Ponávka Tower, který se nachází v centrum města Brna na ulici Bratislavská. Kancelář má celkovou užitnou plochu 80 m2. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení.

Velkou výhodou je vlastní bezbariérový vchod do kanceláře přímo z ulice. Ke kanceláři je možné pronajmout i jedno parkovací místo v kryté garáži pod budovou.

Prostor je vhodný pro provozování Vaší kanceláře, případně jako obchodní prostor pro prezentaci či prodej Vašich produktů. Pro váš letní letní komfort je kancelář klimatizovaná. O čistotu a svěžest vašeho vzduchu se bude starat rekuperační jednotka.

K dispozici je ještě kancelář vedle a také o velikosti 80 m2, tyto dvě kanceláře by šli navzájem propojit a bylo tak možné mít k dispozici až 160 m2 užitné plochy.

Pro více informací se neváhejte na mě obrátit

Máte zájem o bližší informace?

10689

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.