Pronájem, Kanceláře, 67 m2 - Brno - Modřice

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
68 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
kancelářské prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
po rekonstrukci
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Ústřední - elektrické
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Havlíčkova
Modřice 664 42
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
11500 Kč
za měsíc

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o výměře 67 m2 v Modřicích.

Prostory vhodné jako 3 kanceláře s možností využívání zasedací místnost. Velikost kanceláři je 23 m2, 14 m2 a 30 m2.
K prostorám na patře slouží sociální zázemí a kuchyňka.

Nabízené prostory mají výbornou dostupnost, tak aby se Vaše přepravní auta, zákazníci/klienti bezproblémově dostávali na dálnice všemi směry.

V rámci areálu je možné pronajmout parkovací místa s poplatkem 600,-/300,- Kč měsíčně za jedno vozidlo. Do prostoru areálu, přímo před nabízené prostor se dá pohodlně vjíždět a naložit/vyložit cokoliv bude Vašim obchodním záměrem. Areál, kde se nachází nájemní prostor je uzavřen a aktuálně pronajímán dalším nájemcům převážně kancelářského charakteru.

Pro lepší orientaci nabízeného prostoru je Vám k dispozici přiložený půdorys.

Pronájem je volný od 01.10.2023

Nájem 11.500,- Kč / měsíčně
Kauce ve výší dvou nájmu – 23.000- Kč
Spotřeba se řeší zálohově.

Máte zájem o bližší informace?

9840

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.