Pronájem, Kanceláře 39m2 s vlastním sociálním zařízením a rohovou vanou - 4.875Kč/měsíc+ DPH- Želešice

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
39 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
kancelářské prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

24. dubna 1/1
Želešice 66443
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
4875 Kč
za měsíc

Jsem potěšen, že Vám mohu nabídnout k pronájmu kancelář v Želešicích o rozloze 39m2
( s vlastním sociálním zařízením a sprchou ). Objekt se nachází přímo naproti Obecnímu úřadu s ideální dostupnosti jak do Brna, tak k veškerým dálničním uzlům. K objektu náleží velké parkoviště, které nabízí dostatečné množství parkovacích stání.

Volné ihned
Nájem 125kč/m2/měsíc + DPH / 5.899Kč včetně DPH /.
Kauce - 3 měsíční nájmy.
Poplatek za internet je 88 Kč bez DPH / měsíc.
Spotřeba vody, elektřiny a plynu se neřeší zálohově a platíte na konci měsíce až dle spotřeby.

Na přiloženém půdorysu se jedná o kancelář označenou jako pokoj č.2 .

Pronájem je možno zprostředkovat pouze firmě, která je plátcem DPH.

Máte zájem o bližší informace?

4783

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?