Pronájem kanceláře, 28 m2 - Rašínova, Brno - střed

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
28 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
kancelářské prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
po rekonstrukci
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Ústřední - dálkové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Rašínova
Brno 602 00
Česko

Městská část
Brno-střed
Okres
Brno-město
Cena
10800 Kč
za měsíc

Pronájem moderních kancelářských prostor v centru Brna.

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost pronajmout si prostorné a elegantní kancelářské prostory v samém srdci Brna. Nacházíme se na prestižní adrese Rašínova 2, v těsné blízkosti hlavních obchodních a obytných čtvrtí města.

Naše kancelářské prostory jsou umístěny v nedávno zrekonstruované budově a poskytují ideální pracovní prostředí pro podnikatele, start-upy a malé firmy.

Hlavní výhody našich prostorů:

Skvělá poloha: Nacházíme se přímo v centru Brna na ulici Rašínova 2, s vynikající dostupností veřejnou dopravou i automobilem. V blízkosti se nachází řada parkovacích domů.

Moderní interiér: Prostory prošly nedávnou rekonstrukcí, což znamená, že jsou vybaveny moderními zařízeními a designovými prvky, které dodávají prostorům atraktivní a profesionální vzhled.

Klimatizace: Pro vaše pohodlí jsou všechny kanceláře vybaveny klimatizací, která zajišťuje optimální teplotu a vzduchovou kvalitu i v horkých letních dnech.

Sociální zázemí a kuchyňka: K dispozici je moderní sociální zázemí včetně toalet a kuchyňky s veškerým potřebným vybavením. Vaši zaměstnanci si tak mohou vychutnat své přestávky a občerstvit se přímo na místě.

Okamžitá dostupnost: Kancelářské prostory jsou volné a připravené k okamžitému pronájmu. Nemusíte čekat na přestěhování, můžete se ihned nastěhovat a začít podnikat.

Náš tým je připraven vám poskytnout podrobné informace o pronájmu, provedení prohlídky prostor a zodpovědět jakékoli dotazy, které byste měli.

Nepromeškejte tuto výjimečnou příležitost mít své kanceláře v centru Brna. Kontaktujte nás dnes a rezervujte si svůj prostor!

Nájemné - 10.800,- + zálohy 3.800,- ceny bez DPH.
Kauce ve výši - 21.600,-
Volné ihned.

Kontaktní údaje:
Adresa: Rašínova 2, Brno

Máte zájem o bližší informace?

11230

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.