Pronájem, Kanceláře, 269 m2 - Brno-město

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
269 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
kancelářské prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Ústřední - dálkové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Běhounská 5/18
Brno 602 00
Česko

Městská část
Brno-střed
Okres
Brno-město
Cena
88770 Kč
za měsíc

Exkluzivně nabízíme k pronájmu celé patro stylově rekonstruovaných kanceláří na ulici Běhounská. Tyto klimatizované prostory o výměre 269 m2 se nachází v 5. nadzemním podlaží a nabízejí dechberoucí výhled na Jakubské náměstí, jednu z nejpopulárnějších lokalit v Brně.

Kanceláře jsou ve vysokém standardu, vhodné pro náročné nájemníky, pro které je důležitá jak lokalita, tak i reprezentativnost prostor. Okna byly citlivě repasovány, kvalitní dubové parkety navazují na ducha první republiky a stylové detaily dodávají prostorům punc výjimečnosti.

Aktuálně je prostor rozčleněn do třech velkých kancelářských místností s velkou vstupní halou, zasedacími mistnostmi, připraveným prostorem na recepci. K dispozici je vlastní kuchyňka, dostatkem úložných prostor a prostorem na posezení. V domě bude k dispozici parkování pro kola.

Jedná se o jednu z nejlepších lokalit v Brně, v těsném sousedství nejoblíbenějších restaurací všech světových kuchyní, co ocení všichni vaši zaměstnanci i klienti. Parkování je v pěší dostupnosti, a to díky parkovacím domům pod Janáčkovým divadlem, na Moravském nebo Dominikánském náměstí.

V případě zájmu dokážeme zajistit parkovací stání v nedalekém parkovacím domě (asi 150 m od kanceláří).

Nájemné činí 88 770 Kč (330 Kč/m2) + energie a služby. Vratná jistota ve výši dvou nájmů včetně služeb a energii a provize ve výši jednoho nájmu včetně služeb a energii + DPH. K dispozici dle domluvy. Pro více informací nebo prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Máte zájem o bližší informace?

9493

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.