Pronájem kanceláře, 23 m2 - Rašínova, Brno - střed

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
23 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
kancelářské prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
po rekonstrukci
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Ústřední - dálkové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Rašínova
Brno 602 00
Česko

Městská část
Brno-střed
Okres
Brno-město
Cena
10800 Kč
za měsíc

Pronájem moderních kancelářských prostor v centru Brna.

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost pronajmout si prostorné a elegantní kancelářské prostory v samém srdci Brna. Nacházíme se na prestižní adrese Rašínova 2, v těsné blízkosti hlavních obchodních a obytných čtvrtí města.

Naše kancelářské prostory jsou umístěny v nedávno zrekonstruované budově a poskytují ideální pracovní prostředí pro podnikatele, start-upy a malé firmy.

Hlavní výhody našich prostorů:

Skvělá poloha: Nacházíme se přímo v centru Brna na ulici Rašínova 2, s vynikající dostupností veřejnou dopravou i automobilem. V blízkosti na nachází řada parkovacích domů.

Moderní interiér: Prostory prošly nedávnou rekonstrukcí, což znamená, že jsou vybaveny moderními zařízeními a designovými prvky, které dodávají prostorům atraktivní a profesionální vzhled.

Klimatizace: Pro vaše pohodlí jsou všechny kanceláře vybaveny klimatizací, která zajišťuje optimální teplotu a vzduchovou kvalitu i v horkých letních dnech.

Sociální zázemí a kuchyňka: K dispozici je moderní sociální zázemí včetně toalet a kuchyňky s veškerým potřebným vybavením. Vaši zaměstnanci si tak mohou vychutnat své přestávky a občerstvit se přímo na místě.

Okamžitá dostupnost: Kancelářské prostory jsou volné a připravené k okamžitému pronájmu. Nemusíte čekat na přestěhování, můžete se ihned nastěhovat a začít podnikat.

Náš tým je připraven vám poskytnout podrobné informace o pronájmu, provedení prohlídky prostor a zodpovědět jakékoli dotazy, které byste měli.

Nepromeškejte tuto výjimečnou příležitost mít své kanceláře v centru Brna. Kontaktujte nás dnes a rezervujte si svůj prostor!

Nájemné - 10.800,- + zálohy 3.800,-
Kauce ve výši - 21.600,-
Volné ihned.

Kontaktní údaje:
Adresa: Rašínova 2, Brno

Máte zájem o bližší informace?

9481

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.