Pronájem, Kanceláře, 16m2 - Brno - Židenice

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
16 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
kancelářské prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
po rekonstrukci
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
C – vyhovující
Adresa

Lazaretní
Brno 61500
Česko

Městská část
Brno-Židenice
Okres
Brno-město
Cena
5790 Kč
za měsíc

Nabízíme Vám ve výhradním zastoupení majitelky pronájem zrekonstruovaných, klimatizovaných kancelářských prostor o velikosti 16m2 v Brně - Židenicích, ul. Lazaretní.

Jedná se o kancelář o výměře 16m2, která se nachází ve 2.NP čtyřpodlažní modernizované administrativní budovy, na patře je k dispozici nová prostorná kuchyňka, sociální zázemí. Kancelář je pro Vás k dispozici po domluvě ihned, je možné odkoupit nábytek od stávajícího nájemce.
K pronájmu je také další kancelář o velikosti 16m2 v přízemí budovy, která je k dispozici od 1.3.2022

Budova disponuje kamerovým systémem, zabezpečení JABLOTRON, nová okna, předokenní žaluzie, aj.
Možnost pronájmu parkovacího stání u budovy za 950,-Kč bez DPH

V přízemí budovy je k dispozici vybavená zasedací místnost o vel. 35m2.

V těsné blízkosti se nachází Obchodní centrum, MHD, výborná dostupnost do centra.

Máte zájem o bližší informace?

4864

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?