Pronájem kanceláře, 100 m2 - Brno - Trnitá

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
100 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
kancelářské prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Masná
Brno 602 00
Česko

Městská část
Brno-jih
Okres
Brno-město
Cena
15225 Kč
za měsíc

Hledáte kancelář na výjimečném místě, na místě s architektonickou hodnotou? Zároveň chcete bezproblémové parkování, příjezd MHD přímo před budovu a dobrou dostupnost do centra Brna? Pak právě pro Vás máme kancelář nacházející se nedaleko galerie Vaňkovka v budově historicky známé jako MASNÁ BURZA.

Projektem Masné burzy v Brně vyvrcholilo „holandské" období architekta Bohuslava Fuchse - čelního představitele českého funkcionalismu - tzv. brněnské architektonické školy. Stavba je z roku 1926 a dnes je památkově chráněna.

Jedná se o atypickou a prostornou kancelář o celkové výměře 100 m2 ve druhém nadzemním podlaží budovy. Při vstupu do prostoru zaujmou vysoké stropy a velká okna po obou stranách místnosti. Prostor je vybaven vzduchotechnikou. Po obou stranách jsou k dispozici menší uzavíratelné místnosti o výměře přibližně 8 m2 každá. V jedné z nich je zřízena kuchyňka. Případné dispoziční úpravy jsou možné po domluvě s majitelem.

Internetové připojení je zde využíváno od společnosti Netbox. Budova je napojena na pult centrální ochrany. Kancelář se nabízí jako nezařízená. Některé vybavení je však možné po domluvě odkoupit od stávajícího nájemníka. Přístup do budovy je pro nájemníky možný 24/7 a je také možné zapsat si zde sídlo firmy.

Parkování v okolí budovy je pro nájemníky zdarma a je bezproblémové. Přímo před budovou se nachází zastávka MHD a v blízkém okolí také množství restaurací a kaváren.

Nájem činí 15.225 Kč bez DPH za měsíc + 12.819 Kč zálohy za služby a energie (zahrnují teplo, vodu, teplou vodu, elektrickou energií, úklid, ostrahu).
Vratná kauce není požadována.
Provize RK je jedna měsíční platba + DPH.

Prostory jsou k dispozici od 01. 07. 2023.
Pro více informací kontaktujte makléře.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Máte zájem o bližší informace?
Mgr. Michaela Jakeš Bočová
Mgr. Michaela Jakeš Bočová

9614

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.