Pronájem, kancelář, CP 36m2, ul. Kotlářská, Brno - střed, k.ú. Veveří

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
36 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
kancelářské prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
po rekonstrukci
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Lokální - elektrické
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Kotlářská 1/1
Brno 60200
Česko

Městská část
Brno-střed
Okres
Brno-město
Cena
12000 Kč
za měsíc

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o celkové výměře 36m2 ve zvýšeném přízemí na jedné z nejfrekventovanějších ulic města Brna – ulice Kotlářská. Prostory se nacházejí v cihlovém domě s výlohou do ulice - možnost umístění velmi dobře viditelné reklamy. Vhodné pro provoz kanceláře, prodejny/obchodu, klientského centra, showroomu či dalších služeb (např. kadeřnictví či sříhání domácích mazlíčku, kosmetika, květinářství, fast food take away atp.). Odpady i voda jsou nachystané na více místech vč. podlahy.

Dispozice: hlavní prostor 29m2, šatna 5m2, WC s umyvadlem 2m2

Nemovitost prošla v předchozích letech kompletní rekonstrukcí - nové rozvody vody, topení i el. energie, nová okna. Vstup do prostoru je možný z hlavní ulice. Prostory mají vlastní sociální zázemí (šatna + WC). Vytápění stropními elektrickými přímotopy a ohřev vody řešen přes dálkový ústřední ohřev. Jedná se o velice zajímavé prostory na velmi frekventovaném místě - vysoká průjezdnost městské hromadné dopravy i aut. Výborná lokalita v centru.

PENB dosud nebyl vyhotoven, proto uvádíme hodnotu „G“.

Případné úpravy dle dohody. K dispozici ihned. Více informací v RK.

Máte zájem o bližší informace?

4324

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?