Pronájem, kancelář CP 33m2 + 23m2 terasa, ul. Bayerova, Brno - k.ú. Veveří

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
skeletová
Obytná plocha
33 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
kancelářské prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
po rekonstrukci
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
C – vyhovující
Adresa

Bayerova 792/23
Brno 602 00
Česko

Městská část
Brno-střed
Okres
Brno-město
Cena
11800 Kč
za měsíc

Výhradně nabízíme k pronájmu pěkné kancelářské prostory po rekonstrukci blízko centra města na ul. Bayerova.

Tato nabídka se týká kanceláře o 33m2 + 23m2 terasa orientovaná do vnitrobloku s přímým vstupem z kanceláře (terasa je sdílená se sousední kanceláří - účetní firma).

Vybavení:
- společná nová kuchyňská linka
- internetové připojení, vinylové podlahy, plastová okna s troj-sklem, zatemňovací rolety (blackout)
- nové vstupní hliníkové dveře do předsálí kancelářských prostor i do objektu

Kanceláře se nachází ve 2.NP pěkné administrativní budovy po rekonstrukci, v 1.NP objektu je umístěn obchodní dům Lidl.

Kancelář je k dispozici ihned.

Více info v RK.

Máte zájem o bližší informace?

9842

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.