Pronájem garážové stání, 20m2 - Brno - Veveří

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Ostatní
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
20 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
jiné
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Lidická
Brno 60200
Česko

Městská část
Brno-střed
Okres
Brno-město
Cena
2500 Kč
za měsíc

Se souhlasem majitele nabízíme k pronájmu garážové parkovací stání v podzemním parkovišti Residence Lužánky, Vjezd z ulice Burešova v Brně. Na této ulici a v okolí platí modré parkovací zóny.
Parkovací stání má rozměry 5m délka a 4,2m šířka. Bez problému lze parkovat auto a vedle i motorku nebo skútr.
Pronájem stání 2.500Kč/měsíc + služby cca 600,-Kč/měsíc.
Volné od 1.4.2021.
Pro více info prosím kontaktujte uvedeného makléře.

Máte zájem o bližší informace?

2767

Magazín
Nejnovější články

179 miliard korun. To je částka, kterou za prvních pět měsíců letošního roku získali Češi na hypotečních úvěrech. Z pohledu bankovních domů byl úspěšný měsíc lásky, ve kterém sjednaly 12 984 hypotečních úvěrů v celkovém objemu 40,555 miliardy korun.

Po více než 26 letech dostane Brno nový územní plán. Jeho veřejná projednání se uskuteční ve dvou termínech, a to v pondělí 21. června a v úterý 22. června na brněnském výstavišti v pavilonu E. Dokument bude vydán ve druhé polovině příštího roku.

Více než 200 bytových jednotek různých dispozic vznikne v nových rezidencích ve třech brněnských městských částech. Investice do projektů, jejichž realizaci plánuje jeden společný investor, přesáhne částku 1,5 miliardy korun. Stavět by se mělo začít v letošním a příštím roce.

Je nejvyšší stavbou tohoto druhu v jihomoravské metropoli a první zájemci se z ní pohledem do okolí mohli kochat 15. prosince loňského roku. 35 metrů vysoká rozhledna na vrchu Holedná nad Jundrovem se od té doby stala oblíbeným cílem Brňanů. Zaujala i v anketě Klubu přátel rozhleden o nejoblíbenější vyhlídkovou stavbu roku 2020, kterou s přehledem vyhrála.

Realitní trh se v posledních měsících mění. Navzdory pandemii covid letí ceny nemovitostí stále vzhůru a změny jsou patrné i na chování kupujících. Odborníci letos proti předchozím rokům neočekávají pokles poptávky ani během letních měsíců.

Při Moravanské ulici v brněnských Přízřenicích je stavba nových bytových jednotek v plánu již léta. Nyní je opět blíže je své realizaci. Do roku 2026 by tu mělo vyrůst až 300 bytových jednotek.