Pronájem garáže v uzavřeném areálu 21 m2 - Brno

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Ostatní
Typ konstrukce
dřevěná
Obytná plocha
21 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
garáž samostatná
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Staňkova
Brno 0
Česko

Okres
Brno-město
Cena
4300 Kč
za měsíc

Nabízíme k pronájmu garáž / sklad v uzavřeném areálu na ulici Staňkova v Brně.
Jedná se o prostor 21 m2 o rozměrech 3 x 7 m. Oproti klasickým garážím je velikostí vhodný i na parkování karavanu nebo dodávky. Garáž je možné využít i jako sklad. Garáž není vhodná jako provozovna (např. autoservis).
Střecha je lepenková po celkové rekonstrukci, stěny z OSB desek a podlaha je betonová stěrka.
Areál je pod kamerovým systémem a na noc se uzamyká.
Nájemné a paušální služby 4.300 Kč.
Kauce 4.000 Kč a provize RK 4.000 Kč.

Volná garáž/sklad je od 1.8.2023.
Ke garáži je možné si pronajmout jedno parkovací místo.

Pro více informací nebo prohlídku, prosím kontaktujte makléře.

Máte zájem o bližší informace?

9162

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.