Pronájem garáže plocha 20 m2, vysoké stropy a elektřina - Brno město

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Ostatní
Typ konstrukce
dřevěná
Obytná plocha
20 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
garáž samostatná
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Staňkova
Brno 0
Česko

Okres
Brno-město
Cena
6000 Kč
za měsíc

Nabízíme k pronájmu prostornou garáž v centru města Brna na ulici Staňkova.
Jedná se o prostor o rozměrech 3 m x 6,8 m a celkové ploše 20 m2. Železné vrata mají na výšku 2,5 m a vnitřní prostor se zvedá k hřebenu střechy na 4,7 m.
Podlaha je betonová a stěny z OSB desek. V garáži je osvětlení, zásuvka a možnost si přidat další elektro rozvod.
Areál je uzavřený bránou a využíván jako sklady a autoservisy. Objekt je osvětlený a osazený kamerovým systémem.
Volných garáží je v areálu více a je možné je propojit dveřmi.
Dále je možné pronajmout si v areálu venkovní parkovací místo za 1200 Kč / měsíčně. V areálu je volný prostor bývalého autoservisu s montážní jámou.

Pro více informací prosím kontaktujte makléře.

Máte zájem o bližší informace?

3115

Magazín
Nejnovější články

179 miliard korun. To je částka, kterou za prvních pět měsíců letošního roku získali Češi na hypotečních úvěrech. Z pohledu bankovních domů byl úspěšný měsíc lásky, ve kterém sjednaly 12 984 hypotečních úvěrů v celkovém objemu 40,555 miliardy korun.

Po více než 26 letech dostane Brno nový územní plán. Jeho veřejná projednání se uskuteční ve dvou termínech, a to v pondělí 21. června a v úterý 22. června na brněnském výstavišti v pavilonu E. Dokument bude vydán ve druhé polovině příštího roku.

Více než 200 bytových jednotek různých dispozic vznikne v nových rezidencích ve třech brněnských městských částech. Investice do projektů, jejichž realizaci plánuje jeden společný investor, přesáhne částku 1,5 miliardy korun. Stavět by se mělo začít v letošním a příštím roce.

Je nejvyšší stavbou tohoto druhu v jihomoravské metropoli a první zájemci se z ní pohledem do okolí mohli kochat 15. prosince loňského roku. 35 metrů vysoká rozhledna na vrchu Holedná nad Jundrovem se od té doby stala oblíbeným cílem Brňanů. Zaujala i v anketě Klubu přátel rozhleden o nejoblíbenější vyhlídkovou stavbu roku 2020, kterou s přehledem vyhrála.

Realitní trh se v posledních měsících mění. Navzdory pandemii covid letí ceny nemovitostí stále vzhůru a změny jsou patrné i na chování kupujících. Odborníci letos proti předchozím rokům neočekávají pokles poptávky ani během letních měsíců.

Při Moravanské ulici v brněnských Přízřenicích je stavba nových bytových jednotek v plánu již léta. Nyní je opět blíže je své realizaci. Do roku 2026 by tu mělo vyrůst až 300 bytových jednotek.