pronájem, garáže Cejl, Brno - Zábrdovice

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Ostatní
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
15 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
garáž samostatná
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
po rekonstrukci
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Cejl
Brno 0
Česko

Okres
Brno-město
Cena
2950 Kč
za měsíc

Nabízíme k pronájmu zděnou řadovou garáž v uzavřeném dvorním traktu zrekonstruovaného bytového domu na ul. Cejl. Nádvoří s garážemi je od ulice odděleno dvoukřídlou bránou s elektropohonem na dálkové ovládání (ulice/průjezd) a pojezdovou bránou s elektropohonem na dálkové ovládání (průjezd/nádvoří). Nádvoří pod kamerovým systémem.
Garáž má výměru přibližně 15 m2 (5x3), je osazena rolovacími vraty Hörmann na dálkové ovládání, osvětlením a elektrorozvodem s jednou el. zásuvkou.
Měsíční režijní poplatky související s provozem garáže - společná elektřina (osvětlení nádvoří, pohon bran), servis bran, úklid nádvoří... cca 450,- Kč již v ceně nájmu + jedenkrát ročně platba spotřeby elektřiny v garáži dle elektroměru.
Volné ihned.

Máte zájem o bližší informace?

4415

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?