Pronájem chatky se zahradou, poblíž sídliště Vinohrady, v katastr. území Maloměřice

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
340 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
zahrada
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Brno 614 00
Česko

Městská část
Brno-Maloměřice a Obřany
Okres
Brno-město
Cena
5500 Kč
za měsíc

Pronájem zděné chatky se zahradou, v zahrádkářské a chatařské oblasti poblíž sídliště Vinohrady, v katastrálním území Maloměřice.

Jedná se o zahradu o celkové výměře 355 m2, z toho zastavěná plocha chaty je 15 m2 + malý přístavek (na nářadí), šíře pozemku je přibližně 9 m, orientace jihozápadní.
Příjezd autem je možný ze dvou směrů, parkování pro 2 automobily přímo před pozemkem. Dostupnost od zastávky MHD přibližně 300m.

Na zahradě je několik ovocných stromů a prostor pro záhony na pěstování dalších plodin, případně na odpočinkové aktivity.

Chatka s jednou místností stojí v zadní části pozemku, je zděná, celkově podsklepená, sklep je možné využít na celoroční uskladnění výpěstků. V zadní části pozemku je umístěné suché WC. Před chatkou je možnost zastřešeného posezení, k dispozici je také venkovní krb s udírnou.

Do chaty je přivedená elektřina, na pozemku je přívod sezónní pitné vody, vždy od jara do podzimu. Přípojka vody je umístěná u vstupní branky.

Uvolnění: po dohodě.

Chata není určena pro trvalé bydlení.

Majitel požaduje kauci ve výši 9.000,-Kč.

Telefonické sjednání prohlídky nebo podání dalších informací: pondělí až pátek 8.30 - 18.30 h.

Máte zájem o bližší informace?

9730

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.