Pronájem celkově zrekonstruovaného bytu 3+1 s lodžií, Černá Pole, ul. Provazníkova

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
3+1
Obytná plocha
80 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Provazníkova 1255/43
Brno 613 00
Česko

Městská část
Brno-sever
Okres
Brno-město
Cena
20000 Kč
za měsíc

Pronájem částečně zařízeného bytu 3+1, po celkové rekonstrukci, v lokalitě Černá Pole, na ul. Provazníkova.

jedná se o lokalitu s výbornou dostupností do centra města, v blízkosti domu se nachází zastávky MHD - trolejbusy cca 100 m, tramvaj a autobusy cca 250 m2, dojezd do centra přibližně 10 minut. V okolí domu je také několik obchodů, supermarket Albert, restaurace, kavárny, park na náměstí SNP nebo větší Schreberovy zahrádky.

Byt se nachází v prvním patře, nad obchodními prostory, v domě není výtah.
Celková plocha bytu je přibližně 80 m2, pokoje mají rozlohu 19,6 +19,,2 +13.4 m2, kuchyně 9,6 m2 (se spižírnou), z ní je pak přístupná zasklená lodžie, orientovaná do vnitrobloku zahrádek. Ostatní plochu tvoří prostorná předsíň 7,9 m2, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC a komora = technická místnost. Do všech místností jsou samostatné vstupy z předsíně, dva největší pokoje jsou navíc propojené dvoukřídlými dveřmi.

Orientace místností: 2 velké pokoje - jihozápad (do ul. Provazníkova), malý pokoj + kuchyně s lodžií - severovýchod (do zahrad).

Byt se pronajímá zařízený kuchyňskou linkou se sporákem s troubou, myčkou, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem, jídelním stolem se židlemi. V technické místnosti je k dispozici pračka se sušičkou a dále, v ostatních místnostech a předsíni, zařízení na fotografiích.

Byt je po celkové, právě dokončené rekonstrukci.

Přípojka internetu a kabelové televize od společnosti Vodafone je v bytě zavedená, připojení je zahrnuté v ceně nájmu.

Byt je vytápěný vlastním plynovým kombinovaným kotlem, se zásobníkem na teplou vodu o objemu 160l. Byt má samostatné měřiče všech energií.

K bytu nenáleží žádný úložný prostor, jako sklepní kóje, apod., v domě není kočárkárna ani kolárna.
Uvolnění: ihned

Majitelé požadují kauci ve výši jednonásobku měsíční platby (24.000,-Kč).

Byt není určený pro skupinu studentů, domácí zvířata po dohodě.

Máte zájem o bližší informace?

8310

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.