Pronájem, Byty 4+1, 164m2 - Brno - Černá Pole

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
4+1
Obytná plocha
164 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

třída Kpt. Jaroše
Brno 60200
Česko

Městská část
Brno-střed
Okres
Brno-město
Cena
28000 Kč
za měsíc

K pronájmu vám přinášíme prostorný byt 4+1 na Třídě Kpt. Jaroše.

Byt o velikosti 164m2 se nachází ve 4.NP cihlové budovy bez výtahu. Disponuje obrovskou chodbou, třemi velkými a jedním menším pokojem, kuchyní, odkud se dostanete na balkon orientovaný do vnitrobloku, a koupelny s wc. Byt se pronajímá nevybaven, po domluvě s majitelem je možné dodat lednici či pračku. Jeden z větších pokojů je průchozí. Okna a druhý balkon jsou orientovány na severovýchod.

Lokalita nabízí Lužánecký park cca 100m od domu, poblíž zastávky Antonínská (tram 1, 6) nebo Náměstí 28.října (tram 3, 5, 9, bus 67). Bydlení je díky lokalitě vhodné také pro studenty. Dostupné od 1.2.2022.

Měsíční nájemné činí 28.000 Kč, + vodné a stočné 500 Kč/os. Elektřinu, plyn a internet si nájemník zřizuje na sebe (odhad je 3.000 Kč). Také je třeba uhradit jednorázovou vratnou kauci ve výši 30.000 Kč a provizi ve výši 33.880 Kč, včetně DPH.

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat telefonicky, popř.mailem.

Máte zájem o bližší informace?

4848

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?