Pronájem, Byty 1+kk, 38 m2 - Brno - Obřany

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
1+kk
Obytná plocha
38 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Hlaváčova 644/77
Brno 614 00
Česko

Městská část
Brno-Maloměřice a Obřany
Okres
Brno-město
Cena
9500 Kč
za měsíc

Hledáte svoje klidné útočiště? Máme pro Vás skvělou nabídku! Pronajmeme krásný byt 1KK o rozloze 38 m2 v klidné městské části Maloměřice. Byt je nedávno rekonstruovaný a částečně vybavený, což vám ušetří spoustu práce. Navíc se nachází ve 3. patře klidného domu, tudíž máte zaručenou pohodu a soukromí.

Ideální je pro pracujícího nebo studujícího člověka. Byt se nachází pouhých 6 minut chůze od zastávky MHD, takže se můžete během chvilky přemístit k nejbližsímu obchodu, do oblíbené kavárny nebo centra města.

Měsíční nájem činí pouze 9 500 Kč + 3 500 Kč zálohy na energie. Kauce je ve výši 13 000 Kč. Ať už hledáte své první bydlení nebo útočiště na několik let, tento byt je pro vás ideální.

Majitelé budou preferovat 1 osobu na bytě, takže si můžete být jistí, že budete mít dostatek prostoru a klidu pro sebe. A pokud hledáte pohodlí, zavolejte nám a my se postaráme o všechno další. Provize RK 13 000 Kč + 21% DPH.

Máte zájem o bližší informace?

8331

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.