Pronájem, Byty 1+kk, 22 m2 - Brno - Černá Pole

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
1+kk
Obytná plocha
22 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
zařízeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

třída Kpt. Jaroše
Brno 60200
Česko

Městská část
Brno-střed
Okres
Brno-město
Cena
8900 Kč
za měsíc

Zprostředkujeme Vám pronájem kompletně zařízeného bytu bez kuchyňského koutu v blízkosti centra města Brno. Pronájem bytu může být i krátkodobý (i jen pár měsíců). Byt se nachází v 5. patře pětipodlažní budovy s výtahem a celková plocha bytu je 22 m2. Byt je kompletně vybaven - lůžko, noční stolek, šatní skříň, pracovní stůl, židle, televize, lednice. Uvedená částka je kompletní částka za nájemné včetně energií a připojení k internetu. Byt je ihned volný k předání. Parkování je možné před budovou nebo ve dvoře (za příplatek).

Ač není v bytě kuchyňský kout, v budově se nachází restaurace, kterou je možné využívat. Je možné také využívat společnou kuchyňku v budově.

Prohlídky jsou možné kdykoliv - i později večer, o víkendu, ve svátek. Při předání bytu je potřeba uhradit nájemné včetně služeb ve výši 8.900,- Kč, vratnou kauci ve výši 8.900,- Kč a provizi realitní kanceláře ve výši 7.300,- Kč + DPH 21%. V provizi realitní kanceláře jsou zahrnuty kompletní služby po celou dobu bydlení v bytě.

Pro bližší informace nás můžete kontaktovat kdykoliv (večer, víkend, svátek) na telefonním čísle 774091111 nebo na emailové adrese: michaela.cechova@realityjiznimorava.eu.

Máte zájem o bližší informace?

4886

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?