Pronájem, Bytu 2+1, 55m2 - Brno - Žabovřesky - ul. Tábor 23

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
2+1
Obytná plocha
55 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Tábor
Brno 616 00
Česko

Městská část
Brno-Žabovřesky
Okres
Brno-město
Cena
17000 Kč
za měsíc

Jsem potěšen, že Vám v zastoupení majitele mohu nabídnout k pronájmu prostorný byt o velikosti 55m2, který se nachází ve velmi žádané lokalitě Brně Žabovřeskách / ul. Tábor 23 /. Dispozičně je byt velmi zdařile řešen jako 2+1, disponující velmi prostornými pokoji.
Jednotka se nachází ve třetím patře cihlového domu. Ze zádveří se dostanete do pokoje, koupelny s oddělenou toaletou a kuchyně. Na obývací pokoj navazuje další místnost.
Obývací pokoj a kuchyně jsou orientovány do klidného vnitrobloku, ložnice do ulice.

Byt prošel zdařilou rekonstrukcí. Je zde nová koupelna se sprchovým koutem a toaletou i nová kuchyňská linka s myčkou.
Byt se nabízí jako částečně vybavený, tak jak je zobrazeno na fotografiích.

V okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost. Ideální je i dostupnost do centra města a ke všem dopravním uzlům.

Byt bude k dispozici od 1.10.2023.
Majitelé preferují pracující pár nekuřáků, bez domácích mazlíčků.

Nájem 17.000Kč/měsíc
Záloha na služby 4.000Kč/měsíc
Kauce 21.000Kč
Provize 22.000Kč + DPH

Velmi rád Vám nabízenou nemovitost představím osobně. Budu se těšit na setkání s Vámi.

Máte zájem o bližší informace?

9798

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.