Pronájem bytu 1+kk, 43 m2 - Brno - Trnitá

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
panelová
Dispozice
1+kk
Obytná plocha
43 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
A – mimořádně úsporná
Adresa

Křenová
Brno 602 00
Česko

Městská část
Brno-střed
Okres
Brno-město
Cena
14300 Kč
za měsíc

Je nám potěšením Vám nabídnout k pronájmu lukrativní byt s dispozicí 1+kk o celkové výměře 43 m2 s terasou (7 m2).

Je situovaný v pátém patře moderní nízkoenergetické polyfunkční budovy s výtahem na ulici Křenová. Celá budova je laděna do industriálního stylu. V bytě nechybí odhalené betonové stěny, sádrokartonové podhledy nebo také výrazné designové okenní rámy.

Kromě krásného designu je budova také velice energeticky úsporná a spadá do kategorie „A“. Perfektní zvukovou a tepelnou izolaci zabezpečují hliníková okna s izolačním trojsklem. Vytápění je podlahové pomocí tepelného čerpadla a pro osvětlení jsou použita led svítidla.

Byt je aktuálně vybavený pouze kuchyňskou linkou. V koupelně je k dispozici velice prostorný sprchový kout. Toaleta je samostatná místnost.

Nájem činí 14.300 Kč + služby v rámci budovy 500 Kč měsíčně + energie, které nájemník hradí pouze dle své reálné spotřeby, t. j. elektřina (led osvětlení), voda, ohřev vody a podlahové vytápění. Díky nízkoenergetickému charakteru budovy jsou náklady na energie minimální.
Vratná kauce je v hodnotě dvou měsíčních plateb.
Provize RK je jedna měsíční platba + DPH.

Ve dvoře je možný pronájem parkovacího místa (míst) za 1.500 Kč měsíčně/místo.

Dům je situovaný hned vedle tramvajové zastávky Masná, tj. pouze tři zastávky od Hlavního nádraží a centra města, nebo 10 min. chůze od nákupního centra Galerie Vaňkovka. V blízkém okolí se nachází také veškerá občanská vybavenost – restaurace, bistra, kavárny, různé prodejny a salóny, mateřská a základní škola a mnoho dalšího. Pro sportovní aktivity nebo procházky je možné využít nedaleké nábřeží řeky.

Byt je k od 01. 12. 2023.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Máte zájem o bližší informace?
Mgr. Michaela Jakeš Bočová
Mgr. Michaela Jakeš Bočová

9761

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.