Pronájem bytu 1+kk, 34 m2 - Brno - Trnitá

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
panelová
Dispozice
1+kk
Obytná plocha
34 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
zařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
A – mimořádně úsporná
Adresa

Křenová
Brno 602 00
Česko

Městská část
Brno-střed
Okres
Brno-město
Cena
14500 Kč
za měsíc

Je nám potěšením Vám nabídnout k pronájmu lukrativní byt s dispozicí 1+kk o celkové výměře 34 m2 s balkonem situovaný v 8. (nejvyšším) patře.

Byt disponuje nádherným výhledem na celé město a jeho dominanty, jakými jsou hrad Špilberk nebo Katedrála sv. Petra a Pavla.

Je situovaný v moderní nízkoenergetické polyfunkční budově s výtahem na ulici Křenová. Celá budova je laděna do industriálního stylu. V bytě nechybí odhalené betonové stěny, sádrokartonové podhledy nebo také výrazné designové okenní rámy.

Kromě krásného designu je budova také velice energeticky úsporná a spadá do kategorie "A". Perfektní zvukovou a tepelnou izolaci zabezpečují hliníková okna s izolačním trojsklem. Vytápění je podlahové pomocí tepelného čerpadla a pro osvětlení jsou použita led svítidla.

Byt se nabízí jako zařízený. Je vybavený kuchyňskou linkou, lednicí, pračkou, postelí, jídelním stolem se židlemi, sedačkou, šatní skříní a jinými menšími úložnými prostorami. V koupelně je k dispozici vana, toaleta je samostatně uzavíratelná.

Nájem činí 14.500 Kč + služby v rámci budovy 500 Kč měsíčně + energie, které nájemník hradí pouze dle své reálné spotřeby, t. j. elektřina (led osvětlení), voda, ohřev vody a podlahové vytápění. Díky nízkoenergetickému charakteru budovy jsou náklady na energie minimální.
Vratná kauce je v hodnotě 1,5 násobku měsíční platby.
Provize RK je jedna měsíční platba + DPH.
Nájemní smlouvu je aktuálně možné uzavřít na půl roku.

Ve dvoře je možný pronájem parkovacího místa (míst) za 1.500 Kč měsíčně/místo.

Dům je situovaný hned vedle tramvajové zastávky Masná, tj. pouze tři zastávky od hlavního nádraží a centra města, nebo 10 min. chůze od nákupního centra Galerie Vaňkovka. V blízkém okolí se nachází také veškerá občanská vybavenost - restaurace, bistra, kavárny, různé prodejny a salóny, mateřská a základní škola a mnoho dalšího. Pro sportovní aktivity nebo procházky je možné využít nedaleké nábřeží řeky.

Byt je k dispozici ihned.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Máte zájem o bližší informace?

8265

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.